OFERTA

APARTAMENTY PRZY PAŃSKIEJ to efekt poszukiwań projektu, który w swoim założeniu  powinien spełniać najważniejsze przesłanki udanej inwestycji deweloperskiej. Podstawowym naszym zadaniem było znalezienie najlepszej lokalizacji na terenie Starego Miasta w Świdnicy. Kierując się powyższym zdecydowaliśmy się na realizację przy ulicy M. Konopnickiej wraz z odtworzeniem historycznej  ulicy Pańskiej.

Lokalizacja ta łączy w naszej ocenie wszystkie walory  zamieszkiwania w centrum  nowoczesnego miasta, których wyróżnikiem jest dostęp do jego infrastruktury:

BIZNESU

W promieniu 300 m od naszego budynku znajdują się instytucje finansowe i handlowo – usługowe położone zarówno na Rynku Starego Miasta jak i na przyległych jego uliczkach.

KULTURY

Bezpośrednia bliskość największego zabytku architektury :  Ewangelicko-Augsburskiego Kościoła Pokoju, który jest wpisany przez UNESCO na listę  Światowego Dziedzictwa Kultury.

W Rynku ma swoją siedzibę Świdnicki Ośrodek Kultury z którego oferty korzysta wielu mieszkańców Świdnicy. Nieopodal – Muzeum Kupiectwa, Militariów i Broni.

SZKOLNICTWA

W okolicy rozwinięta sieć szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

KOMUNIKACJI

 Przystanki wielu  linii komunikacji miejskiej zlokalizowane  w odległości nie większej niż 100 m na Pl. Św. Małgorzaty.

ROZRYWKI  I   RELAKSU

W pobliżu realizowanej inwestycji liczne parki i skwery z możliwością odbywania spacerów i wypoczynku, co z pewnością zachęci osoby uprawiające aktywny wypoczynek do skorzystania z tych zasobów.